Adopce se nedočkali

Adopce se nedočkala

Čikita

Čikita Uničov

Čikitka bydlela v Uničově v depozitu Píšánek už od dob, kdy byla malé kotě. Po osmi letech v depozitu jí byla diagnostikována rakovina. Pro kočičku jsme se snažili sehnat peníze na léky, které by jí pomohly prodloužit život a zmírnit bolest. 12.4.2015 nám však přišla smutná zpráva: S bolestí v srdci Vám všem oznamujeme, že Čikitka svůj boj s nemocí, kdy musela bojovat o každé nadechnutí, bohužel prohrála. Děkujeme Vám všem za podporu a pomoc, kterou jste jí věnovali. Píšánci Více o Čikitce zde. 

Tutti

11018855_936358246396520_2178517624000821884_n 24. 2. 2015 V depozitu je nová, asi 14ti letá fenečka, dostala jméno Tutti. K jejímu původnímu majiteli se jen těžko hledají slušná slova. Byla nalezena na jedné z Olomouckých ulic uvázaná před domem. Zlomená psí troska, hubená tak, že by jste jí spočítali všechny kosti, váží pouhých 10,80 Kg. Takto začal její příběh v depozitu.  Fenečka bojovala, mírně se zlepšila, ale ne na dlouho. Po měsíci svůj boj vzdala, a tak jsme ji 27. 3. 2015  nechali odejít za duhový most. Více o Tutti zde.

Nora

Nora (2)
Norinka,kterou jsme měli dlouhou dobu v depozitu odešla dnes za duhový most,do depozita byla přijata po zranění,měla postřelenou hlavu,v poslední době se její zdravotní stav zhoršil a vzala si jí domů dobrovolnice Katka. Ta se o ní starala a odpoledne přišla od ní zpráva: Norinka dnes zemřela,doma v pelíšku přikrytá peřinkou,včera se ještě mazlila,jedla,pila a vrněla a dnes potichu a klidně odešla do kočičího nebe R.I.P. Noro

Čori

čori

Winie

Leukémie a velice oslabený organismus náchylný na všechna onemocnění ji nedali šanci na kvalitní život.
winie - leukémie

Pixík

Pixík měl ochrnuté žadní nožičky, zemřel v lednu 2013 jako koťátko Pixik

Janička

umřela v listopadu 2012 jako koťátko

Babulka

Týraná kočička, koťátka jí někdo zabil, dostala holí přes hřbet, proto byla částečně ochrnutá.
                   

Bufík

Někdo jej střelil nad oko.
                     

Černé koťátko

Mělo zlomenou nožičku.
                     

Honzík

8miletý kocourek -  zemřela mu panička a tak se dostal s bráchou k nám, byl zalezlý, smutný, tesknil. Měl jít do adopce, ale onemocněl a museli jsme jej uspat.
                     

Lola

                         

Lordík

Přišel o nožičku, ve které měl škaredý zánět. Abychom mohli amputovat i zbytek zanětlivé tlapičky , musel přibrat, ale kvuli zánětu to šlo pomalu. Ocitl se chudáček v začarovaném kruhu.
                       

Pepíček

               

Komentáře

11 komentářů k textu "Adopce se nedočkali"

 1. petr napsal:

  Lidi jsou opravdu hnusní

 2. Michaela napsal:

  Dobry den, neskutecne Vas obdivuji a jsem Vam vdecna, tecou mi slzy jak hrachy kdyz to tady vidim, hned jak bude moznost prispeju vecnymi dary, granule, pisek a pod.

  Drzim Vam pesti

  michaela

  • pomocneruce napsal:

   Michaelo, moc děkujeme za krásná slova! Obdiv si ale zaslouží všechny kočičky, které ještě jako toulavá klubíčka statečně bojovaly – ať už svůj boj prohrály nebo vyhrály… Za příspěvek budeme my i kočenky velmi vděční! Děkujeme za podporu <3

 3. Marcela Dorazilová napsal:

  Dobrý den kočička Winie byla asi moje,dlouho jsem ji hledala ,bývalý domácí nam ji i s rok a půl starou černou kočičkou a černým kotětem vyhodil neznámo kam …je to dědek co nemá vztah k těmto tvorům,sám má své kočky ,dva psi z toho ten dvouletý vlčák je většinu času v kotci a může se zbláznit když ho pustí na noc z kotce ven,skoro rok byl udajně jen zavřený.Co jsem slyšela stříel i po slepicích,tvrdili to sousedé a mourovaté kotě špqtně chodící na zadní nohy,ono chodilo,ale převracelo se jakoby padalo na jednu stranu,to měl taky,má todiž obyčejnou bílo mourovatou kočku co mu neustále rodí kotata,byla jsem u toho když asi dva vrhy koodrostlých kotat zmizely,…co provedl s nimi …nevím.Norinka pokud měla pár málo viditelných chloupků v náprsence .pokud ano byla to naše Majky asi dvouleta milá kočička patrící mé šestileté dceři.Vyhodil je nebo co jim provedl v olomouci nebo v okolí,mohl je autem někde vyhodit

 4. karolina napsal:

  Hodne obdivuji vasi praci.To jak se starate zlaskou o oty nemocne a odloze bojujete s nema do posledni chvile a porad bez prestani se jim snazite najit domov.

 5. Jitka napsal:

  Obdivuji Vás všechny, kteří opuštěným, zraněným, týraným zvířátkům pomáháte. Je děsivé, co některá musela prožít, slzy se mi derou do očí. Rok máme doma milou kočičku, kterou dvakrát vyhodili na ulici. Naštěstí jí nikdo neublížil. Je vděčná a mazlivá. Přeji Vám hodně sil pro Vaši nelehkou práci, a také hodně dobrých lidí, kteří finančně i materiálně pomáhají.

 6. Stáňa napsal:

  No když jsem viděla tyto fotky musela jsem brečet 🙁 nedalo se to ustát takový pohled!!! Nechápu,jak někdo může být takhle krutý ke zvířecím citům a ke zvířeti samotnému!!! Kočka taky cítí bolest,umí milovat,být přítulná a důveřivá a někdo ji takhle ublíží! Jestli někdy uvidím jak takhle někdo týrá zvíře zabiju ho!!!!!!! A Vám paní doktorko přeju hodně pevných nervů. Moc Vás obdivuji.

 7. zuzka napsal:

  obdivuji vas, ja bych se psychicky slozila… moc drzim palecky at se vam dari! nekteri lide by opravdu zaslouzili…

 8. Anna napsal:

  je to Zlata paní doktorka že se stara stakovou laskou o zvířatka lidi jsou hyjeny když si pořidi mazlička a pak se ho zbaví taky jsme zachranili male štěnatko ktere jsme našli v krabici od bot nemnelo ani 5 tydnu bylo slepe male jako potkan neumnelo pít .Nechali jsme si ho zašli jsme do nemocnice v Neředine pan doktor se zhrozil když to male bezbrane štenatko videl poprosili sme ho at nam poradi co mu davat pit. Vstavali jsme knemu každou hodinu jako k miminku a učili s lahve jako miminko pit .Vyrostl byl 3x na operaci když ho videli v neředine tak nevěřili že jsme ho zachranili je s neho krasnej pejsek ktery nam,vraci takovou lasku že ted víme co to je když takemu mazličkovi zachranite život.Nevime si bez neho predstavit že by sme ho nemneli mame ho moc radi a to jsme mneli ješte jedneho psa 13letou fenku ,mame ješte taky kočičku nalezenca taky byla malinka když ji dcera donesla domu,mame rybičky ptačky, ješterku. Mame moc radi zvířata a nechapem lidi že jsou takove hyjeny a dokažou ubližit bezbranne bytosti.

 9. veronika napsal:

  Já úplně obdivuji,naší paní doktorku Tesaříkovou,je to výborná doktorka a moc hodná,příjemná,obdivuji jí jak dokáže vidět tolik nemocných zvířátek co tu jsou na této stránce,já bych se musela trápit se zvířátky taky jen brečet.chudáčci mali

 10. Martina napsal:

  To je hrozné, jak může někdo takhle trápit zvířata 🙁
  Těm co to dělají bych udělala to stejné 🙁
  Je to hrozné a smutné 🙁


Zanechte zde názor!