Přeskočit na obsah

Strom kočičích přání

Jarní strom Kočičích přání pro kočky a koťat

Zde najdete naše kočičky : http://www.kociciprani.cz/?f%3Acnty=olomoucky&CLEAN_f%3Acnty=1&f%3Ashltr=36&CLEAN_f%3Ashltr=1

Do naší země konečně dorazilo jaro a blíží se i první máj, lásky čas. Kočky ale neznají kalendář, a tak plody jejich lásky přicházejí na svět už teď. Útulky se brzy naplní spoustou nechtěných a opuštěných koťat. Projekt Strom splněných kočičích přání se proto ve svém jarním kole bude snažit pomoci získat prostředky především na péči o koťata a březí kočky. I toto jaro na svůj dárek budou čekat stovky koček z útulků. Akce začíná 1.května a končí o půlnoci v úterý 14.května. Během této doby budou na webu www.kociciprani.cz vystaveny profily koček s jejich fotografiemi, příběhy a hlavně přáními. Dárce si tak jednoduše vybere konkrétní zvíře, které ho zaujme. Kromě zakoupení dárku lze také poslat peníze na běžné výdaje spojené s pobytem kočky v útulku, podpořit velký projekt od každé zúčastněné organizace, či přispět na zdravotní péči. Po skončení akce dostane dárce fotografii kočky s dárkem, který jí daroval.

Účastnící se organizace jsou občanská sdružení, jejichž činnost financují převážně členové a drobní dárci. Jarní Kočičí přání je jednou ze dvou akcí pořádaných každoročně projektem Kočičí přání. V té poslední, vánoční, se podařilo získat více než 1 300 000 korun a obdarováno při ní bylo 1500 koček. Letos se účastní 29 sdružení z celé České republiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *