Přeskočit na obsah

Kočičí přání – projekt

 

Kočičí přání nám přes Vánoce a začátkem nového roku pomohlo vybrat na krmivo, stelivo, operace a léky pro kočičky krásnou částku, která nám pomůže se o naše mazlíčky v dočasných péčích postarat. Tímto jim chceme moc poděkovat za to, že nám účast v této akci umožňují už několikátým rokem. Děkujeme! ♥

I nadále ale na stránkách Kočičího přání můžete přispívat na tzv. projekty útulků celé ČR.

Náš projekt spočívá v uhrazení testů pro kočičky, aby do nových domovů odcházely s potvrzením, že jsou zdravé a budou novému páníčkovi dělat radost po dlouhá léta.

Kočky, které naše sdružení Pomocné ruce přijímá, jsou často nemocné. Některé z nich jsou nakažené chorobou FIV nebo FeLV. Aby se nalezené kočičky mohly začlenit mezi ostatní svěřence u našich dočaskářů, je nutné je nejdříve nechat otestovat. K tomu, abychom mohli rychle diagnostikovat tato onemocnění, používáme speciální testy. Tyto testy nám pomáhají orientovat se ve zdravotním stavu koček a minimalizovat tak riziko pro další kočky, které už v dočasné péči jsou. Jedná se o standardní postup, a tyto testy by měly být základem vstupní prohlídky. Zdraví koček je pro nás velmi důležité, a proto by nám velmi pomohlo, kdybychom získali dostatečné finanční prostředky na nákup většího počtu těchto testů. Za 15 000 Kč bychom mohli otestovat až 38 kočiček.

Chcete-li přispět na tento projekt, klikněte níže!

Děkujeme ♥

PROJEKT PRO POMOCNÉ RUCE – Kočičí přání <

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *